Prečo sa presadzuje na západe islam?

12. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Stále väčšia podpora pre rôzne moslimské javy, ktoré sa objavujú na Západe dáva príležitosť na zamyslenie.

Ak nás skúsenosť učí, že koexistencia je nemožná ani pri islamských režimoch, ktoré považujeme za umiernené, logicky by sa žiadala väčšia opatrnosť. Je zrejmé, že islam dáva možnosť ľuďom žiť v myšlienkovom a kultúrnom okruhu, ktorý je biologickým základom ľudí prirodzenejší.

Zdroj: https://slobodnyvyber.sk/podcast/preco-sa-presadzuje-na-zapade-islam/

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.