V debate na Markíze sa dvojka Béla Bugár a čo je horšie aj moderator Kovačič snažili rozdrviť Harabina. Debata však nakoniec vypálila opačne.

11. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 11. februára 2019 (HSP/Foto:Screenshot)   Debát prezidentských kandidátov pribúda, no zaujímavými sa stávajú len tie, kde vystúpi kandidát, ktorý vie hovoriť k veci a nie opakovať naučene frázy, aby nimi zakryl skutočnosť, že nerozumie téme. Keďže moderátor je na tom so znalosťami spravidla ešte horšie ako kandidát, väčšina politických debát zabíja diváka svojou nízkou úrovňou Naopak …

Source: V debate na Markíze sa dvojka Béla Bugár a čo je horšie aj moderator Kovačič snažili rozdrviť Harabina. Debata však nakoniec vypálila opačne – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.