Visegrád a Německo připravují projekt v Maroku, má řešit problém migrace

7. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Země visegrádské čtyřky připravují společně s Německem projekt v Maroku, který by měl řešit vnější příčiny migrace. Po jednání premiérů skupiny zemí V4 a německé kancléřky Angely Merkelové to řekl slovenský předseda vlády Peter Pellegrini. Podrobnosti k projektu zveřejní v horizontu několika týdnů. Politici na schůzce v Bratislavě přijali také společnou deklaraci, kterou si připomínají třicáté výročí pádu železné opony a přechodu k demokracii.

Source: Visegrád a Německo připravují projekt v Maroku, má řešit problém migrace

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.