Varovanie z Teheránu: Ak Izrael bude pokračovať s útokmi proti Sýrii, odpovieme.

7. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Teherán 7. februára 2019 (HSP/Iarex/Foto:TASR/AP-Amir Kholousi, ISNA via AP)   Irán je stále vydráždený posledným útokom Izraelcov na iránske ciele v Sýrii. Pri poslednom leteckom útoku Izrael zasiahol iránske sklady so zbraňami a výcvikové priestory iránskych dobrovoľníkov v Sýrii, zahynulo 12 iránskych vojakov Portál Iarex prináša informáciu, že napriek ruskému nedoporučovaniu útoku na Izrael je …

Source: Varovanie z Teheránu: Ak Izrael bude pokračovať s útokmi proti Sýrii, odpovieme – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.