Prezident Kiska v NR SR k voľbe ústavných sudcov: Ľudia na Slovensku žiadajú slušnosť a spravodlivosť, dnes je to iba vo vašich rukách.

7. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 7. februára 2019 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Ľudia na Slovensku žiadajú slušnosť a spravodlivosť, aby mohli opäť veriť štátu. Uviedol to vo svojom príhovore prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska v rokovacej sále Národnej rady Slovenskej republiky “Som presvedčený, že dnes to znamená zvoliť 18 kandidátov, ktorí môžu byť kvalitnými ochrancami ústavnosti na Slovensku,” vyhlásil …

Source: Prezident Kiska v NR SR k voľbe ústavných sudcov: Ľudia na Slovensku žiadajú slušnosť a spravodlivosť, dnes je to iba vo vašich rukách – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.