Mayová jede přesvědčit lídry EU, aby upravili brexitovou dohodu. Je to marné, zní z Bruselu.

7. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Britská premiérka Theresa Mayová míří do Bruselu vyjednávat o změnách v takzvané irské pojistce. Setká se s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem nebo předsedou Evropské rady Donaldem Tuskem. Evropská unie ovšem již několikrát zopakovala, že odmítá brexitovou dohodu znovu otevírat. Britský parlament o ní měl podruhé rozhodovat příští týden, podle deníku Telegraph ale premiérka hlasování odloží na konec února.

Source: Mayová jede přesvědčit lídry EU, aby upravili brexitovou dohodu. Je to marné, zní z Bruselu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.