Ako dokázal Matovič presvedčiť dvoch silných kandidátov, aby sľúbili vzdať sa v prospech druhého? Je za tým len hrôza z Harabina?

24. jan. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 24. januára 2019 (HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   Ako dokázalo OĽaNO prinútiť dvoch silných prezidentských kandidátov, aby prisľúbili, že kto bude mať slabšie preferencie, vzdá sa kandidatúry v prospech toho druhého? O čom svedčia tieto „primárky“ neformálnej, ale o to reálnejšej „Strany demokratickej opozície“? Päť- až desaťpercentné strany a straničky, ktoré dohromady tvoria tzv. „demokratickú opozíciu“ …

Source: Ako dokázal Matovič presvedčiť dvoch silných kandidátov, aby sľúbili vzdať sa v prospech druhého? Je za tým len hrôza z Harabina? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.