Harabin vyhral súd nad ministerstvom spravodlivosti. Mikloša, Žitňanskú a Gála vyzýva, nech škody zaplatia zo svojho. Prispieť by mohli aj novinári, ktorí roky lživo o kauze informovali.

23. jan. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. januára 2019 (HSP/Foto:Kombosnímka)   Škandál! Harabin si sám udelil státisícové odmeny: Finančnú kontrolu na súd nepustil! Aj takto zneli titulky novinárov z mainstreamových médií, ktorí takýmto spôsobom informovali verejnosť o spore medzi nezákonnou Miklošovou kontrolou a predsedom Najvyššieho súdu Štefanom Harabinom, ktorý ju odmietol na Najvyšší súd vpustiť. Po ôsmich rokoch dal súd za pravdu Harabinovi …

Source: Harabin vyhral súd nad ministerstvom spravodlivosti. Mikloša, Žitňanskú a Gála vyzýva, nech škody zaplatia zo svojho. Prispieť by mohli aj novinári, ktorí roky lživo o kauze informovali – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.