Smernica EÚ o odzbrojení domáceho obyvateľstva bude čoskoro na Slovensku pretavená do zákona. Prečo chcú v Bruseli odobrať právo bezúhonným občanom brániť sa? 

15. dec. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 15. decembra 2018 (HSP/Foto:TASR-KR PZ Žilina)   Smernica EÚ sa pretavila do návrhu novely zákona o zbraniach a prináša rad obmedzení legálnej držby zbraní. Dokonca možno povedať, že je prakticky nerealizovateľná V máji 2017 bola vydaná Smernica Európskeho parlamentu a Rady EU 2017/853, ktorá prináša rad obmedzení legálnej držby zbraní. Slovenská republika je podľa …

Source: Smernica EÚ o odzbrojení domáceho obyvateľstva bude čoskoro na Slovensku pretavená do zákona. Prečo chcú v Bruseli odobrať právo bezúhonným občanom brániť sa? – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.