Erik Tomáš uviedol, že anonymom, kvôli ktorému NAKA vypočúvala aktérov Za slušné Slovensko je osoba blízka SaS a bývalý pracovník SIS.

19. nov. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 19. novembra 2018 (HSP/Foto:TASR-Andrej Galica)   Poslanec Národnej rady Erik Tomáš (Smer-SD) uviedol, že vládna strana rešpektuje právo občanov na zhromažďovanie sa, zároveň podotkol, že za trestným oznámením na Farskú, Šeligu a spol. z iniciatívy Za slušné Slovensko vraj stojí osoba blízka opozičnej strane SaS. Uviedol to v diskusnej relácii televízie TA3 Erik Tomáš …

Source: Erik Tomáš uviedol, že anonymom, kvôli ktorému NAKA vypočúvala aktérov Za slušné Slovensko je osoba blízka SaS a bývalý pracovník SIS – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.