Najnovšie relácie v archíve

Na prahu zmien 62 – 2020-01-20 Stanislav Křeček

Stanislav Křeček – právník, politik, bývalý poslanec, zástupce Veřejného ochránce práv a předseda Sdružení nájemníků ČR.
Stanislav Křeček si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o popřevratové parlamentní práci, bytové politice, práci ombudsmana a stavu lidských práv u nás i ve světě.

Rozhovor s autorom petície proti Globálnemu paktu OSN pre migráciu: Bojím sa o Slovensko. Pakt má šialené ciele.

12. nov 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 12. novembra 2018 (HSP/Foto:DB)   Na internete bola spustená petícia, proti prijatiu Globálneho paktu OSN pre migráciu. Táto iniciatíva získala výraznú pozornosť. Stojí za ňou Dávid Béreš predseda organizácie Ochrana práv Občana. Ako plánuje s touto petíciou naložiť a čo ňou sleduje sa dozviete s rozhovoru nižšie Prečo ste založili petíciu aby Slovenská republika nepristúpila ku Globálneho …

Source: Rozhovor s autorom petície proti Globálnemu paktu OSN pre migráciu: Bojím sa o Slovensko. Pakt má šialené ciele – Hlavné správy

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.