V ĽSNS a Sme rodina prehovorili a uviedli dôvod zmeny názoru pri hlasovaní o ústavných sudcoch. Kotleba: Mali sme tri zásadné požiadavky.

25. okt. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. októbra 2018 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Po nočnom hlasovaní o otázke výberu sudcov najvyššieho súdu sa zniesla vlna kritiky najmä na adresu poslancov opozičných hnutí ĽS NS a Sme rodina. Lídri oboch strán vo videu odôvodnili rozdielne hlasovania v prvom a v druhom čítaní. Pozrite si aj reakcie ďalších aktérov. Hnutie ĽS NS vysvetľuje, …

Source: V ĽSNS a Sme rodina prehovorili a uviedli dôvod zmeny názoru pri hlasovaní o ústavných sudcoch. Kotleba: Mali sme tri zásadné požiadavky – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.