Čo sa vlastne stalo počas divokej utorkovej parlamentnej noci? O okolnostiach čudného hlasovania hovorí poslanec Dušan Jarjabek.

25. okt. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. októbra 2018 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Októbrovú parlamentnú schôdzu opozícia prirovnáva k „Noci dlhých nožov“, strany sa dokonca navzájom obviňujú z čohosi „neslýchaného“ – zo zákulisnej dohody s Kotlebovcami… Išlo o veľa, možno o najdôležitejšie hlasovanie celého volebného obdobia: o zmenu ústavy, ktorá by v konečnom dôsledku mohla umožniť ovládnutie ústavného súdu, základného mocenského …

Source: Čo sa vlastne stalo počas divokej utorkovej parlamentnej noci? O okolnostiach čudného hlasovania hovorí poslanec Dušan Jarjabek – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.