Vyšetrovatel odmietol Harabinove podanie vo veci povolenia preletu bombardérov. Bombardovanie Srbska vraj bolo v súlade so štátnopolitickými záujmami Slovenska.

4. okt. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. októbra 2018 (HSP/Foto:HSP)   V novembri minulého roku podal sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin trestné oznámenie za pomoc na hromadnom vraždení civilistov – bombardovanie v Juhoslávii – povolenie preletov tzv. tankovacích lietadiel cez územie SR.  Za povolenie bez schválenia Národnej rady, hlasovali všetci členovia vlády okrem Jána Čarnogurského a Pavla Koncoša. Z Trestného činu sú …

Source: Vyšetrovatel odmietol Harabinove podanie vo veci povolenia preletu bombardérov. Bombardovanie Srbska vraj bolo v súlade so štátnopolitickými záujmami Slovenska – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.