Advokátka Zoltána A. potvrdila, že podľa jej klienta si vraždu Kuciaka objednal Kočner, polícia to nekomentuje.

4. okt. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 3. októbra 2018 AKTUALIZOVANÉ (HSP/TASR/SITA/Foto: TASR-Jakub Kotian)   Táto informácia podľa Denníka N pochádza priamo zo zdrojov vyšetrovania. Polícia sa rozhodla informácie bližšie nekomentovať Obvinený podnikateľ Zoltán Andruskó, ktorého si najala Alena Zsuzsová na zorganizovanie vraždy Jána Kuciaka, údajne začal ako jediný zo štvorice obvinených spolupracovať s orgánmi činnými v trestnom konaní. Podľa informácií TA3 …

Source: Advokátka Zoltána A. potvrdila, že podľa jej klienta si vraždu Kuciaka objednal Kočner, polícia to nekomentuje – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.