Poslanci BBSK napriek výhradám nezastavili financovanie krajských novín – Lunterovho propagačného materiálu.

27. aug. 2018 | Nekomentovaný výber

Banská Bystrica 27. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR-Branislav Račko)   Poslanci BBSK minulý týždeň rokovali aj o kontroverzných krajských novinách Náš kraj, z ktorých si predseda Ján Lunter urobil vlastné propagačný leták. Poslancom to však zrejme nevadí a nepodnikli žiadne kroky k náprave, spoliehajú sa, že agentúra Komplot, ktorá vydáva periodikum a ktorá organizovala Lunterovu predvolebnú kampaň, bude …

Source: Poslanci BBSK napriek výhradám nezastavili financovanie krajských novín – Lunterovho propagačného materiálu – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.