Čtvrt milionu vojáků v akci. Rusko připravuje největší vojenské cvičení od 80. let.

26. aug. 2018 | Nekomentovaný výber

Rusko chystá rozsáhlé vojenské cvičení na východě země. Moskva uvádí, že chce tímto způsobem prověřit obranyschopnost země. Půjde o největší podobnou akci od roku 1981, zúčastnit se jí má více než 250 tisíc vojáků. Strategických manévrů se zúčastní také čínské a mongolské jednotky. Podle expertů jde o přípravu na regionální či globální konflikt.

Source: Čtvrt milionu vojáků v akci. Rusko připravuje největší vojenské cvičení od 80. let

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.