Nespravodlivý azylový systém? Také niečo neexistuje, práve tak ako neexistuje nespravodlivé nepozvanie na rande.

18. aug. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 18. augusta 2018 (HSP/Foto: TASR/AP-Massoud Hossaini)   Neexistuje žiadne prirodzené právo na azyl. Udeliť niekomu azyl je iba prejavom ľudskosti a veľkodušnosti zo strany tých, ktorí azylantov prijímajú. Nikoho nie je možné nútiť, aby k sebe bral cudzincov, ktorí sa doma necítia dobre. Toto si však zjavne nechcú myslieť patologickí vítači, ktorí sa nechcú zmieriť …

Source: Nespravodlivý azylový systém? Také niečo neexistuje, práve tak ako neexistuje nespravodlivé nepozvanie na rande – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.