Schmögnerová: Médiá, „nezávislé“ inštitúty a samozvaní analytici deformujú odbornú diskusiu, Kiska zneužíva prezidentskú funkciu na budovanie svojej budúcej politickej kariéry.

17. aug. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 17. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Bývalá ministerka financi Brigita Schmögnerová je toho názoru, že prezident SR Andrej Kiska svojimi krokmi predstavuje destabilizujúce prvky. “Kiska ako prezident má povinnosť byť nadstraníckym. Bohužiaľ, takým nie je. Ak chce vstúpiť do politiky už dnes, má na to právo ako každý iný, ak zloží prezidentskú funkciu. V tejto …

Source: Schmögnerová: Médiá, „nezávislé“ inštitúty a samozvaní analytici deformujú odbornú diskusiu, Kiska zneužíva prezidentskú funkciu na budovanie svojej budúcej politickej kariéry – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.