Ministerstvo vnútra potvrdilo, že budúci týždeň predloží vláde zákon o činnosti mimovládnych organizácií

15. aug. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 15. augusta 2018 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Ministerka vnútra SR Denisa Saková (Smer-SD) oznámila, že príprava dlho očakávaného zákona o činnosti neziskových mimovládnych organizácií, najmä tých s finančnou podporou zo zahraničia, vstupuje do finálnej fázy. “Som rada, že Legislatívna rada vlády odporučila schváliť náš návrh zákona o registri mimovládnych neziskových organizácií. Mojím cieľom je sprehľadniť …

Source: Ministerstvo vnútra potvrdilo, že budúci týždeň predloží vláde zákon o činnosti mimovládnych organizácií – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.