Nemecké mainstream médiá odrazu zmenili rétoriku: Merkelová by sa mala učiť od Trumpa.

8. aug. 2018 | Nekomentovaný výber

Berlín/Washington 8. augusta 2018 (HSP/Roman Bednár/Foto:TASR/AP-Jacquelyn Martin)   Donald Trump postavil svoju ekonomickú politiku na jednoduchých zrozumiteľných a účinných pravidlách. Ich zásluhou sa efektivita americkej ekonomiky vo veľmi krátkom čase veľmi zvýšila. Po prvý raz od nástupu Trumpa do funkcie prezidenta USA sa teraz nemecké médiá – ktoré ho dosiaľ každodenne „povinne“ démonizovali a diskvalifikovali …

Source: Nemecké mainstream médiá odrazu zmenili rétoriku: Merkelová by sa mala učiť od Trumpa – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.