Gajdošovo hysterické prepúšťanie Slovenských brancov – kauza na prekrytie predražených tendrov alebo iba ďalší prejav nekompetentnosti ministra? 

6. aug. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. augusta 2018 (HSP/Foto:Slovenskí branci)   Momentálne médiám dominuje problém Slovenských brancov. Táto organizácia, ktorá len oficiálne funguje už 5 rokov, sa odrazu stala obrovskou témou. Branci vznikli, aby pripravovali civilistov na obranu vlasti v krízových situáciách. Nie je to nič čudné. Povinná vojenská služba bola zrušená a ani organizácie ako svojho času Zväzarm už nefungujú. …

Source: Gajdošovo hysterické prepúšťanie Slovenských brancov – kauza na prekrytie predražených tendrov alebo iba ďalší prejav nekompetentnosti ministra? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.