Rusko je veľmoc, ktorá nikoho neohrozuje – Slobodný Výber

31. júl. 2018 | Nekomentovaný výber

Rusko je veľmoc, ktorá nikoho neohrozuje

o Slobodný výber | Ranné správy

National Interest tvrdí, že americkí politici pohodlne zamrzli v dobe spred 30 rokov. Bola to doba, keď sa zobúdzali a zaspávali s názvom Rusko, ako bol označovaný vtedajší Sovietsky zväz. Lenže ide o dve rôzne krajiny.

Tvrdiť, že Rusko je existencionálnou hrozbou pre prežitie Spojených štátov je smiešne. Jedinou oblasťou, kde sa USA musia obávať je oblasť jadrových zbraní. Ale tie na dobýjanie území nie sú použiteľné, slúžia len ako odstrašujúca hrozba.

Zdroj: https://slobodnyvyber.sk/podcast/rusko-je-velmoc-ktora-nikoho-neohrozuje/

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.