Imigrant zavraždil v Nórsku pokladníka. Jeho rodina žiada verejnosť, aby tento zločin nebol spájaný s etnickým pôvodom vraha.

20. júl. 2018 | Nekomentovaný výber

Oslo 20. júla 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Matt Dunham)   V politicky korektnom Nórsku bol zadržaný 17-ročný imigrant , ktorého vinia z vraždy Nórskeho pokladníka. Rodina 18-ročnej obete však prekvapivo žiada, aby nebol spájaný vrahov pôvod s týmto zločinom. Vražda sa odohrala v sobotu večer okolo 22:00 hodine v obchodnom reťazci Coop v Vadsø. Håvard Pedersen bol nájdený …

Source: Imigrant zavraždil v Nórsku pokladníka. Jeho rodina žiada verejnosť, aby tento zločin nebol spájaný s etnickým pôvodom vraha – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.