Nečekaný Trumpův požadavek: Vyšší výdaje na obranu chce po členech NATO už od ledna. Jinak „nastane peklo“

12. júl. 2018 | Nekomentovaný výber

Americký prezident Donald Trump požaduje, aby členské země Severoatlantické aliance už do ledna příštího roku zvýšily své obranné výdaje na dvě procenta hrubého domácího produktu. Požadavek nečekaně vznesl na jednání šéfů států a vlád NATO s prezidenty Ukrajiny a Gruzie. Plyne to z diplomatických informací ČTK a Českého rozhlasu.

Source: Nečekaný Trumpův požadavek: Vyšší výdaje na obranu chce po členech NATO už od ledna. Jinak „nastane peklo“

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.