Migračná vlna na balkánskej trase opäť naberá na sile: Stovky imigrantov pokrikujúcich Allahu Akbar sa snažili prejsť cez chorvátske hranice.

28. jún. 2018 | Nekomentovaný výber

Záhreb 28. júna 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Jerome Delay)   Ako sa ukazuje, migračná vlna na tzv. Balkánskej trase opäť naberá na sile. Podľa chorvátskeho ministerstva vnútra sa vydalo na cestu okolo 60 tisíc imigrantov. Prvá skupina v počte približne 200 imigrantov sa už snažila prejsť cez bosniansko-chorvátsku hranicu, v čom im ale policajti úspešne zabránili. Vo videu, …

Source: Migračná vlna na balkánskej trase opäť naberá na sile: Stovky imigrantov pokrikujúcich Allahu Akbar sa snažili prejsť cez chorvátske hranice – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.