Ľavicovosť je špecifické videnie sveta, platí to aj pre Chmelára – Slobodný Výber

25. jún. 2018 | Nekomentovaný výber

Eduard Chmelár je mimoriadne vzdelaný, inteligentný a premýšľavý človek. Jeho neschopnosť a neochota podriadiť sa „autorite“ sú zárukou, že žiadny oligarcha nebude dirigovať jeho kroky.

Eduard Chmelár je však zároveň človek, ktorý sa hrdo hlási k ľavici. A z toho podľa mňa vyplýva tak jeho obdiv k islamu, ako aj aj kladný postoj k Istanbulskému dohovoru, čo neskôr čiastočne korigoval , či neschopnosť jasne poukázať na dôsledky migračnej vlny.

Source: Ľavicovosť je špecifické videnie sveta, platí to aj pre Chmelára – Slobodný Výber

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.