Známi slniečkári sa poriadne zosmiešnili: Novinár Babčenko žije , no oni hneď vedeli kto ho zavraždil.

1. jún. 2018 | Nekomentovaný výber

Kyjev 1. júna 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Efrem Lukatsky)   Ukrajina priniesla šokujúcu správu o tom, že ruský novinár Arkadij Babčenko bol v Kyjeve zavraždený. Ihneď na to sa roztrhlo vrece s verziami kto za tým mohol stáť. Známi českí slniečkári Jakub Janda, a Ondrej Soukup okamžite našli vinníka. “Všetko smeruje samozrejme k Rusku.” Po tom, čo sme …

Source: Známi slniečkári sa poriadne zosmiešnili: Novinár Babčenko žije , no oni hneď vedeli kto ho zavraždil – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.