Mimovládne organizácie mali dostať označenie „zahraničný agent“. Pozrite si hlasovanie poslancov.

30. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 30. mája 2018 (HSP/Foto: TASR/AP/Olivier Hoslet)   V utorok 29. mája dopoludnia poslanci NR SR na svojej 31. schôdzi hlasovali v prvom čítaní o návrhu v istých bodoch pozmeniť a doplniť zákon č. 213/1997 Z. z. o neziskových organizáciách poskytujúcich všeobecne prospešné služby Návrh pochádzal od poslancov Mariana Kotlebu, Milana Uhríka, Rastislava Schlosára, Martina Beluského …

Source: Mimovládne organizácie mali dostať označenie „zahraničný agent“. Pozrite si hlasovanie poslancov – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.