Nemecké noviny vyhodili karikaturistu, ktorý nakreslil izraelského premiéra Netanjahua.

25. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Berlín 25. mája 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Pablo Martinez Monsivais)   Opäť sa ukazuje akí sú liberáli pokryteckí. Keď bola vystrieľaná redakcia Charlie Hebdo, tak si všetci dávali na profilovky “Je susis Charlie” a obhajovali slobodu slova aj drsnú satiru. Ako sa však ukazuje, Izrael je nedotknuteľný. Nemecký karikaturista nakreslil satirický obrázok izraelského premiéra a hneď bol oheň …

Source: Nemecké noviny vyhodili karikaturistu, ktorý nakreslil izraelského premiéra Netanjahua – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.