Samozrejme, prípad Skripaľ a použitie bojovej chemickej látky sa vylučujú
Ak by totiž išlo o najsilnejšiu nervovo paralytickú látku na svete, potom by sme museli hovoriť o modernej verzii zázraku, ktorý sa udial pred 2000 rokmi.

Reakcie na „zázračné“ zmŕtvychvstanie Skripaľovcov

  • …a v diaľke je vidieť zástupy „veriacich“ kolenačky sa blížiacich k pútnickemu miestu – okresnej nemocnici v Salisbury. Je to po kamennom hrobe v Golgote už druhé miesto na Zemi, kde došlo k neslýchanému zázraku. Pred bránou tohto špičkového zariadenia sa pútnici z celého sveta so slzami v očiach striedali pri čítaní úrivkov z prepúšťacej správy Škripaľovcov. Nakoniec sa poklonili, imitujúc tak kŕče po zasiahnutí nervovoparalitickou bojovou látkou, vypustili oblak slzotvorného dymu na znak solidarity a s pamätnými oblátkami poprášenými zbytkami Novičoku nájdeného v podpazuší obetí sa vrátili domou. Toto miesto, ako je známe vysvätila samotná Matka Theresa May…
  • ž bolo zverejnené, že otec Skripaľ je bratranec Chucka Norrisa?
  • Tomu sa hovorí dva v jednom. Ľudia boží, stal sa zázrak! A hneď dva-krát !! Vlastne tri, že okrem nich sa už nikomu nič nestalo !!! Veď na novičok sa stačí “ len pozrieť “ a je zle !!! Veľká česť britským lekárom, zachránia prudko otrávených ľudí, ale zabijú ťažko choré dieťa, ktorému chceli Taliani pomôcť !!! Tak takýmto chujovinám máme veriť? Robia z nás pekných dementov západní mocipáni. Kto im to žerie, ruku hore a šup ho na námestia !!!

Source: Video Júlie Skripaľ dokazuje len to, že bolo natočené nejaké video. – Slobodný Výber

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.