Video Júlie Skripaľ dokazuje len to, že bolo natočené nejaké video – Slobodný Výber

24. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Samozrejme, prípad Skripaľ a použitie bojovej chemickej látky sa vylučujú
Ak by totiž išlo o najsilnejšiu nervovo paralytickú látku na svete, potom by sme museli hovoriť o modernej verzii zázraku, ktorý sa udial pred 2000 rokmi.

Reakcie na „zázračné“ zmŕtvychvstanie Skripaľovcov

  • …a v diaľke je vidieť zástupy „veriacich“ kolenačky sa blížiacich k pútnickemu miestu – okresnej nemocnici v Salisbury. Je to po kamennom hrobe v Golgote už druhé miesto na Zemi, kde došlo k neslýchanému zázraku. Pred bránou tohto špičkového zariadenia sa pútnici z celého sveta so slzami v očiach striedali pri čítaní úrivkov z prepúšťacej správy Škripaľovcov. Nakoniec sa poklonili, imitujúc tak kŕče po zasiahnutí nervovoparalitickou bojovou látkou, vypustili oblak slzotvorného dymu na znak solidarity a s pamätnými oblátkami poprášenými zbytkami Novičoku nájdeného v podpazuší obetí sa vrátili domou. Toto miesto, ako je známe vysvätila samotná Matka Theresa May…
  • ž bolo zverejnené, že otec Skripaľ je bratranec Chucka Norrisa?
  • Tomu sa hovorí dva v jednom. Ľudia boží, stal sa zázrak! A hneď dva-krát !! Vlastne tri, že okrem nich sa už nikomu nič nestalo !!! Veď na novičok sa stačí “ len pozrieť “ a je zle !!! Veľká česť britským lekárom, zachránia prudko otrávených ľudí, ale zabijú ťažko choré dieťa, ktorému chceli Taliani pomôcť !!! Tak takýmto chujovinám máme veriť? Robia z nás pekných dementov západní mocipáni. Kto im to žerie, ruku hore a šup ho na námestia !!!

Source: Video Júlie Skripaľ dokazuje len to, že bolo natočené nejaké video. – Slobodný Výber

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.