Samozrejme, prípad Skripaľ a použitie bojovej chemickej látky sa vylučujú
Ak by totiž išlo o najsilnejšiu nervovo paralytickú látku na svete, potom by sme museli hovoriť o modernej verzii zázraku, ktorý sa udial pred 2000 rokmi.

Reakcie na „zázračné“ zmŕtvychvstanie Skripaľovcov

  • …a v diaľke je vidieť zástupy „veriacich“ kolenačky sa blížiacich k pútnickemu miestu – okresnej nemocnici v Salisbury. Je to po kamennom hrobe v Golgote už druhé miesto na Zemi, kde došlo k neslýchanému zázraku. Pred bránou tohto špičkového zariadenia sa pútnici z celého sveta so slzami v očiach striedali pri čítaní úrivkov z prepúšťacej správy Škripaľovcov. Nakoniec sa poklonili, imitujúc tak kŕče po zasiahnutí nervovoparalitickou bojovou látkou, vypustili oblak slzotvorného dymu na znak solidarity a s pamätnými oblátkami poprášenými zbytkami Novičoku nájdeného v podpazuší obetí sa vrátili domou. Toto miesto, ako je známe vysvätila samotná Matka Theresa May…
  • ž bolo zverejnené, že otec Skripaľ je bratranec Chucka Norrisa?
  • Tomu sa hovorí dva v jednom. Ľudia boží, stal sa zázrak! A hneď dva-krát !! Vlastne tri, že okrem nich sa už nikomu nič nestalo !!! Veď na novičok sa stačí “ len pozrieť “ a je zle !!! Veľká česť britským lekárom, zachránia prudko otrávených ľudí, ale zabijú ťažko choré dieťa, ktorému chceli Taliani pomôcť !!! Tak takýmto chujovinám máme veriť? Robia z nás pekných dementov západní mocipáni. Kto im to žerie, ruku hore a šup ho na námestia !!!

Source: Video Júlie Skripaľ dokazuje len to, že bolo natočené nejaké video. – Slobodný Výber

Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest