Iránska dohoda: Prečo sa EÚ pravdepodobne vzdá a bude hrať podľa pravidiel Trumpa.

24. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Svet 24. mája 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR-Ľudmila Synaková)   Aj keď sú európski predstavitelia jednoznačne proti rozhodnutiu Donalda Trumpa odstúpiť od iránskej jadrovej dohody, má tento blok značný prebytok obchodu s USA. Pre EÚ tak zostávajú USA najdôležitejším miestom vývozu tovaru a služieb, píše Sputnik International. Európske firmy sa ohýbajú pred Washingtonom bez ohľadu na dôraznú nespokojnosť …

Source: Iránska dohoda: Prečo sa EÚ pravdepodobne vzdá a bude hrať podľa pravidiel Trumpa – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.