Izrael odmieta splniť rezolúciu OSN požadujúcu vyšetrenie smrti palestínskych detí v Gaze. 

19. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Jeruzalem 19. mája 2018 (HSP/rusvesna/Foto:youtube)   Portál rusvesna venuje svoju pozornosť rozhodnutiu Ministerstva zahraničných vecí Izraela, ktoré odmieta návrh OSN na vyšetrenia smrti 60 palestínskych civilistov (z veľkej časti deti od 13 – 17 rokov) v pásme Gazy. Okrem 60 obetí utrpelo zranenie viac ako 2000 palestínskych civilistov. “Izrael v plnej miere odmieta riešenie Výboru …

Source: Izrael odmieta splniť rezolúciu OSN požadujúcu vyšetrenie smrti palestínskych detí v Gaze – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.