Mimovládka Milana Šimečku trénuje lídrov na manipuláciu verejnosti v otázke migrantov.

18. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Sorošovci na Slovensku dostali ďalšie peniaze od Európske únie, aby nám rozprávali báje o tom, akým super prínosom pre nás budú migranti. Kurz sa už začal. Takto o ňom informujú:  „Tréning Buď zmenou je súčasťou medzinárodného európskeho projektu Empowering Communities in Europe. Jeho hlavným cieľom je podporiť interkultúrny dialóg a vzájomné porozumenie so špecifickým zameraním na migrantov […]

Source: Mimovládka Milana Šimečku trénuje lídrov na manipuláciu verejnosti v otázke migrantov. – ZEM & VEK

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.