Západ odkázal Vučićovi: „Ak nepodpíšeš nezávislosť Kosova, nájdeme si druhého.“ 

17. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

USA a západné štáty predostreli plán na doriešenie kosovskej otázky srbskému prezidentovi Aleksandrovi Vučićovi. Plán je vraj lepší ako všetky doterajšie, ale stále nie je akceptovateľný pre Srbov. Hoci na severe Kosova žijú výlučne Srbi, plán im neponúka žiadny okres do správy. Vučić je nespokojný a neodpovedal nič. Ponuka, že Priština získa všetko, a Belehrad nič, je pre […]

Source: Západ odkázal Vučićovi: „Ak nepodpíšeš nezávislosť Kosova, nájdeme si druhého“ – ZEM & VEK

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.