Tisíce protestujúcich v Istanbule pálili americké a izraelské vlajky.

15. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

epa03398113 Turkish demostrators burn an Israeli and an US flag during a protest against an anti-Islam video in Istanbul, Turkey 14 September 2012. Turkish Prime Minister Recep Tayyip Erdogan called on the Muslim world show restraint in the face of an anti-Islam film blamed for sparking violent protests in Egypt and deadly attacks against US diplomats in Libya. EPA/STR TURKEY OUT

Turecko odsúdilo USA a Izrael za presun amerického veľvyslanectva v Izraeli.

Source: Tisíce protestujúcich v Istanbule pálili americké a izraelské vlajky

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.