Blaha: Izrael s krytím USA pácha masaker. Európa mlčí. Kde sú teraz humanisti, moralisti, všetci tí akože slušní?

15. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 15. mája 2018 (HSP/Foto:TASR-Andrej Galica)   Predseda Výboru Národnej rady SR pre európske záležitosti Ľuboš Blaha sa v príspevkoch na sociálnej sieti zameral na najnovší vývoj udalosti v Izraeli. Obviňuje západné krajiny, že pred súčasným zabíjaním civilistov v Gaze zatvárajú oči. Blaha označil zabíjanie protestujúcich Palestínčanov, ktorým sa nepáči presťahovanie americkej ambasády z Tel Avivu …

Source: Blaha: Izrael s krytím USA pácha masaker. Európa mlčí. Kde sú teraz humanisti, moralisti, všetci tí akože slušní? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.