Európu čaká ďalšia vlna prepustených teroristov

12. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

FRESNES, FRANCE – JANUARY 6 : The prison of Fresnes near Paris experiments measures against the Islamist radicalism in prison.To avoid the indoctrination of the other prisoners, the director of the detention center finalized a program pioneer The Unity of Prevention of the proselytism; 27 men in individual cells away from the other prisoners; Prisoners in their cells. on January 6, 2016 . (Photo by Virginie Clavieres/Paris Match via Getty Images)

Počas nasledujúcich dvoch rokov sa z európskych väzníc dostane na slobodu vyše dvesto ľudí odsúdených za terorizmus.

Source: Európu čaká ďalšia vlna prepustených teroristov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.