Naši partneri z NATO spáchali v Sýrii vojnové zločiny. Pošleme aj tak našich vojakov do Lotyšska? 

11. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 11. mája 2018 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Zahraničný výbor Národnej rady schválil návrh vlády vyslať našich vojakov do Pobaltia v rámci operácie „Posilnená predsunutá prítomnosť NATO“. Výbor to odporučil na schválenie do parlamentu napriek tomu, že ide o pokus vtiahnuť nás do ďalšieho nebezpečného dobrodružstva našich partnerov z paktu NATO, ktorí nedávno bombardovali Sýriu, čím …

Source: Naši partneri z NATO spáchali v Sýrii vojnové zločiny. Pošleme aj tak našich vojakov do Lotyšska? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.