Izrael symbolicky zahájil vojnu na oslave konca tej svetovej – Slobodný Výber

10. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Izrael útočí na ciele v Sýrii.

Útoky Izraela pred návštevou premiéra Netayahu v Moskve a po jej skončení sú symbolické. Premiér Izraela pochodoval s ruským prezidentom pri oslavách konca vojny, pritom plánoval svoju vlastnú.

Nie je to znak sily, ale príznak zúfalstva a cynizmu. Cieľmi izraelského letectva sú posty sýrskej armády, na ktoré následne útočia teroristi koordinovaným spôsobom..

Zároveň sú cieľmi radary PVO sýrskej armády, ktoré majú otvoriť cestu pre americké letectvo na lietadlovej lodi USS Harry S. Truman

Source: Izrael symbolicky zahájil vojnu na oslave konca tej svetovej – Slobodný Výber

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.