Čitatelia časopisu Zem & Vek udelili Harabinovi cenu Prometheus.

10. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

V bratislavskom Stredisku kultúry Nové Mesto sa uskutočnilo slávnostné podujatie pri príležitosti piateho výročia vzniku geopolitického a kultúrneho mesačníka Zem & Vek, spojené s udeľovaním čitateľských ocenení Prometheus za osobnú obetavosť pre dobro všetkých. Nabitá sála tlieskala viacerým známym tváram účinkujúcim vo vyše trojhodinovom programe. Ten tvorila talkšou popretkávaná hudobnými vystúpeniami, hereckými skečmi a prednesom […]

Source: Čitatelia časopisu Zem & Vek udelili Harabinovi cenu Prometheus

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.