Podľa prieskumu Denníka N chcú Slováci za prezidenta „Kisku v sukni“ – Radičovú. Kto z reálnych kandidátov má najväčšiu šancu stať sa prezidentom? 

9. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 9. mája 2018 (HSP/ screenshot video ta3)   Denník N zverejnil ďalší prieskum, ktorý si objednal v agentúre Focus. Z neho vyplýva, že v prípade nekandidovania súčasného prezidenta Andreja Kisku, by nasledujúce prezidentské voľby vyhrala Iveta Radičová. Táto bývalá premiérka sa však viackrát vyjadrila, že za prezidentku kandidovať nechce. Z prieskumu taktiež vyplýva, že …

Source: Podľa prieskumu Denníka N chcú Slováci za prezidenta „Kisku v sukni“ – Radičovú. Kto z reálnych kandidátov má najväčšiu šancu stať sa prezidentom? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.