Sloboda médií – ale ktorých? Zlí oligarchovia sú vždy tí druhí. – Rodná Cesta

8. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

V ostatnom čase sa veľa rozpráva o kultúre a slušnosti. Treba povedať, že ak niekto demonštruje za slušnosť a na transparente zosmiešňuje meno ministerky kultúry, pričom vystupuje za kultúrnu obec umelcov, tak to nevyzerá ako najduchaplnejší kultúrny prejav. Spotvorenie a zosmiešňovanie mena politikov sa však stalo bežnou vecou. Ale nie v bulvári, ako by sa dalo očakávať, ale v strednoprúdových médiách. … Chcem vedieť viac »

Source: Sloboda médií – ale ktorých? Zlí oligarchovia sú vždy tí druhí. – Rodná Cesta

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.