Noční vlci sa na svojej ceste do Berlína zastavili na Slavíne a uctili si pamiatku padlých vojakov – osloboditeľov v druhej svetovej vojne.

5. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. mája 2018 (HSP/Foto:Eugen Rusnák)   Členovia ruského motorkárskeho klubu Noční vlci, aj napriek totálnemu dopravnému kolapsu v okolí hlavného mesta, na poludnie dorazili do Bratislavy, zastavili sa pri vojnovom cintoríne na Slavíne a spolu s obyvateľmi našej metropoly a ľuďmi, ktorí prišli z iných slovenských miest, uctili si pamiatku všetkých padlých vojakov, ktorí v druhej svetovej vojne bojovali proti …

Source: Noční vlci sa na svojej ceste do Berlína zastavili na Slavíne a uctili si pamiatku padlých vojakov – osloboditeľov v druhej svetovej vojne – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.