Branislav Škripek o Istanbulskom dohovore: Bolo by omnoho férovejšie tento pochybný dokument konečne zrušiť a navrhnúť, vytvoriť nový. 

3. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Brusel 3. mája 2018 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Europoslanec Branislav Škripek na svojom facebookovom profile zverejnil video, kde hovorí svoj názor na Istanbulský dohovor V statuse k videu ešte dodáva, že otcovia by mali učiť svojich synov to, že silnejší majú ochraňovať slabších, že muži nemajú dominovať, ale ochraňovať a rozvíjať ženy. “Legislatíva, ktorá sa snaží …

Source: Branislav Škripek o Istanbulskom dohovore: Bolo by omnoho férovejšie tento pochybný dokument konečne zrušiť a navrhnúť, vytvoriť nový – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.