Rozhodnutia Ruska ovplyvňujú budúcnosť Slovenska – Slobodný Výber

2. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Gazprom sa rozhodol obísť Ukrajinu. Lenže to tiež znamená, že Slovensko príde o poplatky za transport plynu z Ruska cez Ukrajinu.
Nejaká časť poplatkov nám ostane pri transporte tzv. reverzného plynu zo severnej Európy na Ukrajinu. Ale stálo to bude ďaleko menej ako bola maximálna kapacita plynovodnej sústavy 150 miliárd kubíkov plynu.
Zdá sa, že našej zahraničnej politike to akosi nevyšlo

Source: Rozhodnutia Ruska ovplyvňujú budúcnosť Slovenska – Slobodný Výber

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.