Európska únia chce, aby „fake news“ posudzovali Sorošovi ľudia.

2. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Brusel 2. mája 2018 (HSP/Foto:TASR-Olivier Hoslet, Pool Photo via AP)   Európska komisia cez týždeň predstavila svoj plán na boj proti dezinformáciám. V rámci neho chce vytvoriť tím “overovateľov faktov”. Na tom by ešte nebolo nič zlé, keby to neboli Sorosovi ľudia. EÚ chce totiž týchto tzv. overovateľov vybrať aj z projektu IFCN, ktorý bol …

Source: Európska únia chce, aby „fake news“ posudzovali Sorošovi ľudia – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.