Pod verejnoprávnosťou sa rozumie ľubovôľa redakčnej kliky? 

30. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 30. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   V zastupiteľskej demokracii ľud odovzdáva moc svojim zástupcom, ktorí ju potom v jeho mene uplatňujú. Platí to o tradičnom rozdelení moci na zákonodarnú, výkonnú a súdnu. Ale čo obrovská moc, ktorú nad ľuďmi majú masmédiá? Moc nad snami a túžbami ľudí, ich hodnotovým rebríčkom i svetonázorom… nemal by …

Source: Pod verejnoprávnosťou sa rozumie ľubovôľa redakčnej kliky? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.