Lekár intenzívnej starostlivosti z Dúmy odhalil lži Bielych prilieb o údajnom chemickom útoku.

28. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Dúmá 27. apríla 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP/Syrian Civil Defense White Helmets)   Biele prilby, mimovládna organizácia napojená na sýrskych teroristov, na začiatku apríla informovala o údajnom chemickom útoku v Dúme. Ten mal byť podľa ich tvrdení uskutočnený sýrskou vládou, tá ale obvinenia odmietla. Sýrska spravodajská agentúra SANA publikovala rozhovor s Bara Badranom, sýrskym lekárom, ktorý pracoval na …

Source: Lekár intenzívnej starostlivosti z Dúmy odhalil lži Bielych prilieb o údajnom chemickom útoku – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.