Vlastenci spustili veľkú akciu na hraniciach. Imigranti si ani neškrtli.

26. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Alpy 26. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Michel Spingler)   Vlastenecká skupina Identitariánov v rámci svojho programu “Defend Europe” chráni Európu pred prílevom imigrantov. Minulý rok sa sústredili na more, tentokrát sa pustili do ochrany pozemnej hranice. Ako uvádzajú, žiadny imigrant sa ani neodvážil prejsť cez hranice. Asi 80 až 100 Identitariánov z celej Európy sa zúčastnilo dvojdňového …

Source: Vlastenci spustili veľkú akciu na hraniciach. Imigranti si ani neškrtli – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.